צרו קשר בטלפון 054-4519686 או כתבו לנו: gavbama1@gmail.com

© 2019 כל הזכויות שמורות לגב במה - תיאטרון ויוצרים

בובצ'קה

חמש נשים שיגרמו לכם להתאהב בתכונות הכי גרועות שלהן וגבר אחד שמנסה להתמודד עם המון המון אסטרוגן...

 

יצירה מקורית ונועזת המשלבת סאטירה, שירה, תנועה ומשחק, ובוחנת את העולם הנשי לעומת העולם הגברי מנקודת מבט סרקסטית ומלאת הומור עצמי. מופע שיצחיק, ישעשע וגם יצבוט בלב. 

חמש נשים צעירות יוצרות מופע קומי מפוכח שכולו על טהרת הנשיות מתוך חוויותיהן האישיות. הגבר היחיד שנמצא על הבמה הוא המנחה שמפתח מערכת יחסים שונה עם כל אחת מהבנות ונקלע לתוך סיטואציות וחוויות בתוך העולם הנשי הסוער סביבו. הנשים חושפות את עולמן, דרך מונולוגים וסצינות אינטימיות מתוך חייהן כנשים צעירות. בתוך עולם סטרילי ומוקפד זה בו שולטים היופי והאסתטיקה - נחשפים עולמות נסתרים. כל אחת מהנשים מתייחסת לנשיות מזווית ייחודית, בדרך משלה, דרך נושאים כמו יחסים, קנאה, סטיגמות, פתטיות, וביקורת עצמית. הן מסובבות את המנחה ואת הקהל בתוך מערבולת חושים מסחררת עד שהצופה מתקשה להבין מי בעצם הוא הכלוא פה. האם זה הגבר/מנחה שנשאב לעולם הזה בניגוד לרצונו, או הנשים שכלואות בתוך המופע של עצמן, ספק מרצון, ספק מעצם היותן נשים?

 

שחקנים יוצרים טטיאנה מחלינובסקי, יוליה פרידמן, נופר בוקר, שריאל יוסף, גלי אשכנזי, אורי שילה

מוסיקה מקורית אלדר ברטמן, אלון גור אריה, איתי שמעוני

עריכה מוסיקלית יאיר גדון 

הדרכה קולית קמילה דראגולוב

קרבות במה יוסף פקנהיים

עיצוב תאורה יהודה זריהן

צילום, עריכה ועיצוב גרפי מאשה מחלינובסקי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ביקורות

נטלי ברוך, פורטל יוקרה

"... אי אפשר להתעלם מעובדה אחת ברורה שמדובר ביצירה יפה כזאת שצובטת בלב בדיוק במקומות הנכונים."

לביקורת המלאה

 

 

חיים נוי, news 1

"בובצ'קה הוא מופע קברט סאטירי של חמש שחקניות ושחקן אחד, מצחיק, משעשע ושנון. הלהקה מצליחה במהלך המופע לשלב תנועה, משחק ושירה בקצב קולח, מרשים ושופע הומור". 

לביקורת המלאה 

 

 

עליס בליטנטל, קפה דה מארקר 

"מופע עליז, מצחיק ומשעשע בסגנון קברטי שונה מהרגיל; שנון, נוטף אירוטיקה, שמדגימות חמש השחקניות של אנסמבל בובצ'קה, כולן נשיות במידה הנכונה, מקסימות ונוגעות לכל אחד בעצבים הרגישים: הכל תוך ביקורת עצמית, על התכונות הטובות יותר והטובות פחות של כולנו. כך שהאמפטיה לחמשת הבחורות שובות הלב - מלאה.

כך גם ההנאה שהנשים מפיקות מהגבר היחיד בלהקה, אורי שילה הנאה, סמל לגבר השרמנטי אך המסוייג ולא משתלח ופוגעני כמו הצבר המצוי... למעשה הוא מהווה את לשון המאזניים והמרכיב השקול בכל ההתבטאויות המשולחות מצד הבנות היפות."

לביקורת המלאה

 

 

 

 

תגיות : בובצ'קה, בובצ'קה כרטיסים, בובצ'קה ביקורות, בובצ'קה מופע בידור, בבושקה, בבוצ'קה

Man, I feel like a woman!
 
 
מופע נשי קברטי קומי של אנסמבל בובצ'קה